Контакти през сайта

Тук може да ме питате какво искате, вместо да използвате контакт кофрмата на сайта.

Нямам идея колко удобно ще е това, но пък няма нищо на против да помагам и тук във форума. :sunglasses:

Чудех се имаш ли network лиценз за чеверето :smiley:

Също да питам и за nqma.net ,… защо нe поддържа кирилица?

Лиценза ми за chevereto се води founder license. До колкото съм запознат, той е най-високия.

А за nqma.net - къде не се поддържа кирица по-точно? Аз май не съм запознат с този проблем?!

Не тествах обстойно и явно проблема си е в моя сайт ,. сигурно в индекса енкодинга ми е transitional en…
Мислех да отворя един image hosting , но ти вече си ме изпреварил :slight_smile:
Пък и нещо е бавен този скрипт , също и качването на снимки от non-user директно в публичната галерия е лоша идея…като се спре изцяло пък се губи функционалност…
Мисля ,че трябва да фикснеш gmail логина на snimka и също така регистрирах под два емейла (gmail и abv), но не получавам писма нито resend activation…

Благодаря ти за инфото. Сега ще проверя за мейлите.

Аз лично го използвам от много години (явно си личи по founder license) но чесно казано не го правя с комерсиална цел - по-скоро ей така да има… и ми върши работа. Пък и е актуално девелопван като цяло chevereto

Оправих проблема с изпращането на мейли + забавянето.

Google логина така и не сработи и го спрях :confused:

Супер , тествах емейл функцията и сега работи. Онзи ден и аз се мъчих да ползвам google console и също се отказах :smiley: Явно правят промени в момента и доста са усложнили нещата…
Дали може да се направи смс мод за чеверето , пр. юзъра си качва снимките и след определен брой снимки или след определен брой разглеждания (hotlinking) акаунта се заключва докато не прати един смс… Знам, че е малко грубо , но виждам как другите подобни сайтове замряха , защото в бг искаме хем безплатно, хем качествено…не мога да си представя vps хостинг + бг домейн + платен cloudflare + т.н да се покрие само от adsense рекламки…Питах Рудолфо , но той е твърдо против подобни модове пък и вече работи предимно по друг скрипт…Все пак ако се намери някой да преправи скрипта както го искам може и да се заема…Междувременно има ли възможност да взема от теб една инсталация да си запълня един празен домейн да не седи така…

Каква инсталация да вземеш от мен ? Какво ти трябва по-точно ? Иначе за смс-и бих питал Родолфо, но щом вече си го питал… I don’t know :confused:

Аз също не се занимавам със snimka.org като цяло - седи си и работи :slight_smile: - това ми стига.